Držač nudi tri mogućnosti ugradnje - na kokpit, vjetrobransko staklo ili ventilacijsku rešetku - omogućujući mu da se savršeno prilagodi unutrašnjosti svakog vozila i željama korisnika. Ugrađeni punjač od 15 W omogućuje vam brzo i bežično punjenje telefona u pokretu, bez potrebe za kabelima.
ZNAČAJKE PROIZVODA:
- 100% Original
- Pakirano u originalnom pakiranju
- Pričvršćivanje na kokpit, vjetrobransko staklo ili zračnu rešetku
- Kompatibilan s Magsafe tehnologijom
- Čvrsta i stabilna konstrukcija
- Podesiva teleskopska ruka
- 360 stupnjeva rotirajuća glava
- Izrađen od ABS-a i aluminija
- Izlazna snaga: 5W/7.5W/10W/15W
- Ulazna snaga: 9V/2.1A