Tech-Protect NC200W-GAN je 200W AC punjač koji koristi tehnologiju GaN (galij nitrid) za učinkovito punjenje uređaja. Sa svoja četiri priključka možete istovremeno napajati prijenosno računalo, tablet, pametni telefon i drugu dodatnu opremu, što ga čini praktičnim rješenjem za ljude koji svakodnevno rade s više uređaja.
Opremljen s tri Type-C priključka i jednim USB-A priključkom sa značajnom snagom, punjač nudi neograničene mogućnosti. Dva glavna priključka Type-C mogu isporučiti 100 W svaki u isto vrijeme, omogućujući vam trenutno punjenje dva premium prijenosna računala u isto vrijeme. Type-C3 priključak nudi solidnih 65 W, savršenih za ultrabook prijenosna računala ili Pro tablete, dok USB-A priključak pruža impresivnih 60 W s podrškom za Super Charge. Sva četiri priključka mogu raditi istovremeno s inteligentnom distribucijom energije.