DC140W-GAN je stanica za punjenje s više priključaka koja će raditi u svakoj situaciji!
Sve zahvaljujući 5 priključaka, uključujući 3 USB-C priključka i 2 USB-A priključka. Ukupna snaga je čak 140W! To je kao da imate 5 punjača velike snage u jednom uređaju!
Nema više nereda u kabelima i nereda na stolu - s ovim proizvodom ostat ćete organizirani.
ZNAČAJKE PROIZVODA:
- 100% Original
- Pakirano u originalnom pakiranju
- Izrađeno od aluminija
- 3 x USB-C priključak
- 2 x USB-A priključci
- Raspon ulaznog napona: 100-240V ~ 50/60Hz 2.5A
- Izlaz USB C1/C2/C3: 20V/5A, 100W
- Izlaz USB A1/A2: 20V/3A,60W
- USB-C1/C2+C2/C3 izlaz: 95W+45W
- Izlaz USB-C1/C2/C3+A1/A2:100W+36W
- USB-C1/C2/C3+A1+A2 izlaz: 100W+12W+12W
- USB-C1+C2+C3 izlaz: 65W+45W+30W
- USB-C1/C2+C2/C3+A1/A2 izlaz: 65W+45W+25W
- USB-C1/C2+C2/C3+A1+A2 izlaz: 65W+45W+12W+12W
- USB-C1+C2+C3+A1/A2 izlaz: 65W+30W+20W+25W
- USB-C1+C2+C3+A1+A2 izlaz: 65W+30W+20W+12W+12W