Na zalihi > 5 komada
| 2komadi | 10% | 24,21 €/komadi |
| 3komadi+ | 15% | 22,86 €/komadi |
Doživite vrhunsku zaštitu za svoju kameru s Optix Prime. Izrađen od smeđi staklo – jedan od najtvrđih materijala na svijetu, odmah nakon dijamanta – nudi neusporedivu otpornost na ogrebotine i iznimnu izdržljivost. Štiti svaku leću bez ugrožavanja jasnoće ili kvalitete slike.
Optix Prime je okružen elegantnom čelični okvir, i dodatni Antirefleksni premaz minimizira odraze i poboljšava kvalitetu fotografija čak i u teškim svjetlosnim uvjetima. Poseban protiv-prljavštinski prsten sa IP68 Premaz učinkovito štiti od prašine, pijeska i vlage, održavajući leću besprijekornom u svim uvjetima.
Zahvaljujući ojačanoj petoslojni Sa svojim zaštitnim svojstvima, staklo Optix Prime spremno je suočiti se s svakodnevnim izazovima – od slučajnih udaraca do ekstremnih situacija. Set također uključuje kompletan komplet za instalaciju što omogućuje jednostavnu, brzu i bezbrižnu primjenu – bez prašine ili zračnih mjehurića.
Tehnički podaci |
|
| Vrsta zaštite | Zaštita objektiva |
| Tvrdoća | 9H |
| Materijal | Safirno staklo, čelik |
| Boja | Mornarsko plava |
| Kompatibilnost | iPhone 17 Pro/iPhone 17 Pro Max |
Imate li iskustva s ovim proizvodom? Pomozite drugima da odaberu.