Upravljajte temperaturom u svom domu na moderan način. Pametni termostat Avatto WT410-16A-B dizajniran je za upravljanje električnim grijanjem s maksimalnim opterećenjem od 16A. Pomoću Wi-Fi veze možete daljinski kontrolirati temperaturu putem aplikacije. Proizvod također radi s popularnim glasovnim asistentima i omogućuje vam stvaranje rasporeda i integraciju s drugim pametnim uređajima. Odaberite inovativna rješenja i uštedite na računima za struju dok uživate u udobnosti i toplini!
| Tvorac | Avatto |
|---|---|
| model | WT410-16A-B |
| Aplikacija | Pametni život/Tuya Smart |
| Glasovna kontrola | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice itd. |
| Senzor temperature | NTC |
| Točnost mjerenja temperature | ± 1 ℃ |
| Zaslon zaslona | VODIO |
| Radna temperatura | od -5°C do 50°C |
| Samostalna potrošnja | <1W |
| Raspon podešavanja temperature | od 15° C do 95° C |
| Točnost podešavanja temperature | 0.5° C |
| Raspon kalibracije temperature | od -9.9°C do 9.9°C |
| Točnost detekcije sobne temperature | 0.1° C |
| Raspon histereze temperature | od 0,5° C do 10° C |
| Struja opterećenja | 16 A |
| Napon | AC 100-240V 50/60Hz |
| Dimenzije | 86 x 86 x 14 mm (prednji dio) + 26 mm (stražnji dio) |