Na zalihi > 5 komada
Cycplus AS2 PRO MAX je kompaktan, ali izuzetno snažan električni napuhivač, koji nudi maksimalni tlak od 120 PSI i vrlo brzo napuhavanje. Uređaj može napuhati gumu 700 × 25C od 0 do 120 PSI za otprilike 75 sekundi, a također je opremljen LED zaslonom jednostavnim za čitanje i baterijom kapaciteta do 600 mAh. Sve to omogućuje da kombinira mobilnost s impresivnom snagom, dokazujući se u širokom rasponu primjena.
Visoka učinkovitost i obilje snage čine AS2 PRO MAX prikladnim za većinu situacija. Jedno puno punjenje može napuhati 29 × 2,2 MTB gumu od 30 do 50 PSI otprilike 7 puta, gumu 700C25 od 0 do 120 PSI otprilike 4 puta, automobilsku gumu 195 od 2 do 2,5 bara otprilike 4 puta i loptu od 0 do 9 PSI otprilike 19 puta. Maksimalni tlak od 120 PSI pruža svestranost i omogućuje upotrebu napuhivača za mnoge različite zadatke.
Integrirani manometar s točnošću od ±1 PSI omogućuje precizno postavljanje ciljanog tlaka. Kad se on postigne, pumpa se automatski zaustavlja, čime se uklanja rizik od prekomjernog pumpanja. Time je proces pumpanja neometan i ne zahtijeva stalno nadgledanje.
Ugrađeni LED zaslon prikazuje sve važne informacije o radu pumpe u stvarnom vremenu. Pomoću njega u bilo kojem trenutku možete provjeriti trenutni tlak, odabranu jedinicu (BAR ili PSI) i razinu napunjenosti baterije. To čini rukovanje uređajem intuitivnim i praktičnim.
Pumpa je opremljena baterijom od 600 mAh koja se puni putem USB-C priključka. Potrebno je oko sat vremena za potpuno punjenje – ne morate dugo čekati! Osim toga, primijenjena tehnologija uravnoteženog punjenja produžuje vijek trajanja baterije, omogućujući oko 200 ciklusa s manje od 10 % degradacije kapaciteta. Štoviše, čak i nakon mjesec dana u mirovanju, razina napunjenosti ostaje na otprilike 50 %!
Pumpa AS2 PRO MAX teži samo 205 g, a njezine su dimenzije 54 × 32 × 81 mm. To vam omogućuje da je uvijek nosite sa sobom – stane u ruksak ili čak u džep. Set također uključuje poseban crijevo, koje olakšava pumpanje guma malog promjera. Štoviše, poboljšani dizajn nastavka omogućuje brzo prebacivanje između Presta i Schrader ventila – bez potrebe za dodatnim priborom.
Model AS2 PRO MAX izrađen je od izdržljivog legiranog aluminija. Osim toga, dobit ćete silikonsko izolacijsko kućište koje štiti uređaj od pregrijavanja tijekom rada, kao i vodootporni omotač koji osigurava sigurnost čak i po kiši. Zahvaljujući tim značajkama, pumpa će raditi besprijekorno tijekom svakodnevnih putovanja, treninga, dužih putovanja i još mnogo toga.
| Proizvođač | Cycplus |
|---|---|
| model | AS2 Pro Max |
| Kapacitet baterije | 600 mAh |
| Napon baterije | 11,1 V |
| Vrata za punjenje | USB-C |
| Vrijeme punjenja | cca. 1 h |
| Parametri punjenja | 5 V / 1,5 A |
| Intenzitet struje | 2,5-5,5 A |
| Maksimalni pritisak | 120 PSI |
| Točnost | ±1 PSI |
| Brzina pumpanja | 120 PSI za otprilike 75 s |
| Dimenzije | 54 × 32 × 81 mm |
| Težina | 205 g |
Imate li iskustva s ovim proizvodom? Pomozite drugima da odaberu.